Dopis od Barbory z budoucnosti

13. července 2012 v 1:05 | Ponořená
Ahoj, Barboro z minulosti. Jsem tvoje o dva roky starší já a mám pro tebe (jenom díky tomuto času) kratší vzkaz. Jestli se od něj bude odvíjet tvůj budoucí život, budu ráda, když se probudím a bude pár věcí jinak.


Za ty 2 roky jsi rozumu moc nepobrala. Body pro Barboru z Minulosti:

-10. července 2012 zemře tvůk Egon rovněž po těžké nemoci. Ty to díky utajeným okolnostem obrečíš více, než kdy jindy.
-A tenhle zavádějící bod - můžeš pěkně zvlčit, víš to? Dávej na sebe bacha, nebo za 2 roky dopadneš hůř, než bys čekala.
-Věřím, že právě tato zpráva tě zvlčit donutí - i přes tvoje excesy máš na gymnáziu vyznamenání. Brzo to skončí, ale to ti napíše nejspíš jiná Barbora. Ale říkám ti, jsou důležitější věci, než škola. To ty moc dobře víš a vybrala sis daleko jiné věci, kterými zaplňuješ nudu.
-Vím, že i přes tento můj vzkaz tě problémy, které ti teď radši tajím, potkají. Nes je s hlavou vztyčenou a prosím tě.. nesvěřůj se idiotům.
-Pokud ti rodiče nepomohou, najdi jinou pomoc. Já se zatím neodvážila.
-Holky od tebe ze třídy jsou lepší, než ti strašně zajímaví lidé, co potkáš všude okolo.
-Hele Báro, přes krabičku cigaret denně je už moc a nevím, kde ty peníze budeš brát. Tak prosím tě znovu nezačínej kouřit.
-Veškerý tvůj život se bude odvíjet od mých minulých zpráv.
-Myslím, že si tohle nepřečte nikdo jiný, než ty (a proto mohu dopsat zbytek zprávy). Tak se opatruj. Tvé budoucí já (víš, že v budoucnu jich budeš mít několik? to jsou novinky, co.)
-
Tak ahoj.
P.S. - možná, že tě mám radši, než sama sebe teď. Na to, jak jsem si myslela, že jsi byla mimo, se mi zdá, že jsi přede mnou o pěkných pár schůdků napřed.
P.P.S. - Dnes, o dva roky dopředu, jsi měla 7h zkoušku se svou grungeovou skupinu. Hraješ tam na basu.. alespoň ten basový klíč nemáš za uchem vytetovaný nadarmo. Neboj, na klavír hraješ pořád a dokonce Martinů, Rachmaninova nebo Chopina. Hraješ na alt i baryton saxofon v dalších 2 skupinách. Abych tě moc nevystrašila, víš. :-)
čau.
 


Komentáře

1 M* M* | Web | 13. července 2012 v 18:04 | Reagovat

Ahoj budoucí Báro, kdo by čekal, že se někdy zveš, já rozhodně ne, ale potěšilo mě zjištění, že stále žiješ, také že jsi nezapomněla na tohle své doupě a hraješ na všechny ty instrumenty, na které jsi hrávala.

2 M* M* | Web | 13. července 2012 v 18:05 | Reagovat

[1]: *Chybička se vloudila, místo zveš patří ozveš :-D.

3 Barbora Barbora | 25. listopadu 2012 v 23:09 | Reagovat

Od Barbory z ještě větší budoucnosti:
Dík, že ti to došlo.
Bára.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.