Zvláštní pocit s číslem 10? Moucha.

6. ledna 2010 v 19:47 | Ponořená |  Blábolení
Moje psací volno se pomalu chýlí ke konci, ale pořád žádná inspirace. Učebnice a sešity na mne volají medovým hláskem, ale já se zlákat nenechám, a na pololetí na mne bude "volat" nějaká nestvůra s podobou mé drahé Mamoune. Ach. My obyčejné děti ze stanice Zašívárna si sice nepícháme, ale jsme líné jak prasata, budiž. Pořád žádná inspirace? Zjevně to vypadá na popis svátků vánočních.

Od letošní nadílky přibydou do mého pokoje hned 2 Cobaini. Ten plakát s kytarou a cigaretou tu na stěně nemohl chybět. Chvíli mě znepokojovalo, že se přes nával knih nebudu moci učit. Brzy mě to přešlo, pustila jsem se do první knížky jménem Kalvárie. Kdysi dávno jsem byla na besedě Petry Braunové. První knížku, kterou jsem od ní dostala, jsem přečetla s chutí. Na Kalvárii jsem poznala, že se mi její styl psaní nebude zas tak zamlouvat. K upřesnění - knížka popisuje příběhy dvou postav (jak už je zjevně autorčiným zvykem), které se odlišují od společnosti svou sexuální orientací. Ikdyž jsem si v recenzích přečetla, že se jedná o knihu pro dospělé, pro jedince okolo 15. roku najde jistě své uplatnění;) Poslední dobou jsem si oblíbila Dana Browna, Šifru mistra Leonarda jsem zhltla po třístovce. Andělé a démoni je prý kniha poutavější, už se těším, až se na ni vrhnu. Zbytek knih zatím nechám ležet.
Tento článek jsem psala o prázdninách, o silvestra tuším a hups? Zbytek článku jsem napsala v angličtině, aniž bych o tom věděla. Super. Poslední dobou je mi mizerně, jak fyzicky, tak psychicky, a stejně se cítím fajn. 30. jsem zažila docela šok. Taková ta děsivá náhoda, kterou prostě musíte přirovnat k nadpřirozenu a zahrát si na sensibila. Jsou to jenom kecy, ale tato smutná náhoda mě docela vyřadila z provozu. Kdysi mi moje spolužačka představila skupinu A7X, kterou jsem začala mít postupem času v oblibě. Poslední dobou jsem na ni zanevřela, ale 30. jsem se rozhodla, že se k mojí staré známosti opět pro jednou vrátím. Nevím, dokážete si představit, že pod videem objevíte komentáře "RIP Jimmy"? Den předtím byl bubeník James Oven Sullivan nalezen ve svém domě mrtev.. Asi bude něco na tom, že některé dobré skupiny poslouchám spíš svátečně a toto bylo upozornění, abych je poslouchala častěji, jinak zase zahlédnu restinpís komentář (třeba u Nirvany:P)
Hm, takže mám vlastně nůž na krku.
Od jedné osoby, která začala psát fantazírování o elfech jsem dostala návrh, že bych teoreticky mohla na svém blogu publikovat její knihu na kapitoly (prý abych očistila tuhle černou díru a konečně mi sem začal někdo chodit). Nu, po pravdě nevím, zda - li mám její nabídku přijmout. Je hloupé se ptát, jestli se změní ráz blogu. Otázkou je, jak to tu bude vypadat. Bude to pořád ponořený blog? Nebo ponořené fantazírování? Dá mi opravdu ten soubor k zveřejnění?:D Ochotně bych založila nový partnerský blog, který bych spravovala. Do mých blábolů se nefalšovaná elfská "kronika" nehodí, nebo snad ano? Snad mi to Márdi prozradí, zatím si dám Francouzku zpívající chanson, a pak se uvidí.
A víš, co mě nejvíc štve? Přebírám styl psaní od spisovatele (překladatele), jehož knihu zrovna držím v ruce. Většinou mi to vydrží hodinu, možná 2, ale zrovna, když čtu styl psaní, který se mi nezamlouvá, neumím vymyslet normální větu. Už abych se vrátila k fantasmagoriím.
A svobodná pis(kv)atelka Žížala je opět kreativní! Tentokrát vymyslela unikátní držák na rozbitý štětec na oční stíny, vyrobený z plastické gumy, nebo originální drátování na gumu, ji chránící před jakýmkoliv opotřebení! Kdo nekoupí, neprohloupí.
A přemýšlím také o tom, že bych začala psát něco na pokračování, něco hodně ujetého, jak je mým stylem, no, uvidí se:-)

Video sem snad ani nedám, stejně bloudím po YT a snad sem dám brzo něco vlastního (pokud mi přijde finanční injekce)

Mějte se
 


Komentáře

1 lea lea | Web | 10. ledna 2010 v 19:18 | Reagovat

:D To mi připomíná,že už jsem dlóóóuho nic pořádného nečetla...Achjo..

Ten DevArt je leani.da.com :)

2 Sně...ží Sně...ží | 12. ledna 2010 v 20:05 | Reagovat

...nápad s partnerkým blogem se mi zdá dobrý :-), přece jen s elfy na návštěvě už by to tu nebylo tak ponořené :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.