Nenávistně natočená žížala

24. října 2009 v 21:16 | Ponořená |  Blábolení
Je mi fuk. Delfíni nemaj srdce, delfíni mají jenom ploutve a tahají nákladní vlaky po silnici. Jo, přesně tak, nikdo jinej než delfíni nemůžou vozit malinovku z Malinové země, která není ani z plynů, ani z kamene, ale jenom z bublinek, Co2 a čerstvě sesbíraných malin na planetě malinových plantáží. Dokonalá slečna Symbioza to všechno spravuje a řídí dokonalý chod. Intergalaktičtí poslové, nejhodnější bytosti v celém růžovém vesmíru pošlou malinovou zásilku na planetu Zemi. Jak trapné! Tak vznešená zvířata jako delfíni ( a s lidmi toho mají hodně společného!) musí tahat nákladní vlaky. Nemají plat, nejsou přátelsky naladění (jak to zpívá ten člověk co kouří kuvajtskou marihuanu) a nemají srdce, přesně tak. Nemohou si založit dolphine Company, nejsou free a liberty je za kopcem. Na kopci stojí velká socha a okolo ní poskakujou fialový krávy v indiánských sukýnkách. Oni za nima přece nejdou. Utopie není dokonalá. Fantazie taky ne, ale umí se tak tvářit, je svá a modrá. Modrá je dobrá a se žlutým bernardýnem to vůbec nemá co dělat.

Sedím ve tmě, poslouchám napůl the Vaselines a napůl Bobule- (nebo Bobuli?) a vzpomínám na to, jak mi dneska blog.cz udělal zle. Tento článek jsem začala psát docela brzo odpoledne, ale jelikož jsem měla dost práce s PS, DA a YT, tak jsem nějak na psaní zapomněla a při obnovení jsem klikla někam, kam jsem neměla. Začala jsem opisovat nick a heslo, několikrát mi to heslo neuznalo a nakonec jsem se dozvěděla, že přihlásit se mohu až za hodinu. Blbost. Jaké dokáže Caps Lock napáchat škody. Dopisovat se mi chce až teď. I přes své nežádoucí bolení hlavy si i někomu, kdo si to přečte, snad udělám radost. Voda zatím jako placebo nefunguje.

Včera byla v Praze Epica. Propásla jsem jí. Hm, docela škoda?:)

Nicméně, 5.11. vyrážím do Pilznu na fiXu, kdo půjdete wčkujte a já uděláme MG. (Nový slovník? Napište a setkáme se, nebo taky ne, to je jedno. Není to mini gay!) A Márdi si docela zřídil kytaru, je na dva kusy, což není lepší zpráva.

Zjistila jsem, že na blog poslední dobou opravdu nemám čas, ale přijmout nového spolupracovníka je sebevražda. Možná jo, ale né na mém blogu, hehe, takže pořád stejné stereo, bude se vám líbezně valit do očí:)

Nedivím se, že vám ty moje psaní o šašcích, čarodějkách a momentálně o delfínách a malinovce lezou na nervy, tak si zavřete oči.

Je to pár dní, co jsem si zakoupila nové CD Rammstein Liebe ist für alle da. Je PERFEKTNÍ(a právě tento caps lock mě zavedl do potíží)! Koupila jsem verzi s bonus cd (ten perverzní balíček se u nás bohužel neprodává), rozdíl byl 50kč- neber to. Poslouchá se to dobře a poslouchá se to tu.. pořád. Pussy s sebou táhne daleko lepší album, než jsem si myslela. Je to vrchol a podle mě už nic jiného nevydají. Smůla. Nejtvrdší song s názvem B********(No dobře, Bückstabü) si poslouchám moc ráda:) Texty jsou něco, čím mě + zaujali, ssbou s hudbou a to totálně.

No a nakonec nějaké to video. Tentokrát od irských The Vaselines s jejich "Jesus doesn´t want me for a sunbeam" (Možná znáte v podání Nirvany na mtv unplugged in ny), je to taková ta děsně klidná písnička, něco, co jsem v poslední době potřebovala, takže než se úplně odvrátím zpět k něčemu tvrdšímu, hodím to sem ještě za horka (na roce ale vůbec nezáleží.)


Užijte si song a mějte se
 


Komentáře

1 Lať Lať | 29. října 2009 v 22:49 | Reagovat

Já chci dildoo!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.