Why does my heart feel so bad?

13. září 2009 v 14:30 | Ponořená |  Blábolení

Čekám na barvy. Proč si stromy dávají tak načas? Proč mě tak trápí? S názvy článků jsem už fakt otravná.. ale ten song je fakt krásnej, asi ho sem hodím.

Leží na mně pochmurná, podzimní nálada. Děs běs, podzim je to nejlepší co vás může v roce potkat.. tak pokažený. No, vlastně je léto, tak si hned nemusím nasazovat černý brejle. Asi se stanu lesním pařezem, protože už mě komunikace s člověčím exemplářem začíná unavovat (v tomto případě se za člověka nepovažuji- neklepej si na čelo datle). Koupím si zelený šátek(a stejně se budu koukat po tom černém). Myslím na ty, co před osmi lety zahynuli ve dvojčatech, ale nejsou zdaleka příčinou mé nečekané deprese, nebo spíš srací nálady (měla bych se stydět?). (11.9.)
Černá jako by se změnila na růžovou a Ponořená má opět svou dobrou náladu, ve 3 vyráží pryč. Pár km odtud jsou zase Brutusy, tak se na ně skočíme podívat. Vlastně se mi na ně vůbec nechce, po tom zsms bombardování s jedním samým textem.. uvidíme uvidíme. Včera(pátek) jsem si velice šikovně narazila hned ráno palec. Většina kantorů byla natolik šlechetná, že mě nenechala po dlouhém naříkání psát (leváci to mají těžší:P), ale o matiku jsem chtě nechtě musela psát pravou. Písemku z toho zjevně moc dobře nenapíšu. (12.9.)
Ještě že jsem tam šla. Nakonec to dopadlo docela parádně. V půl 4. jsem přijela za kamarádkou, nechala jsem si u ní věci a šly jsme další slečně naproti ke koním. Bylo docela brzo, takže jsme se zastavily ještě na stohu (musím se přiznat, že jsem na té kupě sena-slámy? ještě nikdy nebyla). Je to parádní, vždycky jsem to těm dětem z "Tajemství proutěného košíku" záviděla:D První skok byl nejhorší, bylo to ještě horší, než překonání jízdy v uzavřeném tobogánu. Poprvé jsem skočila na nohy a chvíli mi trvalo než jsem se vyhrabala. Podruhé jsem skočila už po zadku, ale zabořila jsem se tak, že mi čouhala jenom hlava a končetiny:D Bylo to parádní. Seno jsem měla všude.. měly jsme to o fous, protože jsme akorát míjely ženský s vidlema. Kamarádka pořád nepsala, tak jsme se šly podívat na telátka. Bože, ty jsou tak krásný. Nemám ráda, když si lidé nadávají do krav, nebo vlastně do všech zvířat. Krávy jsou úžasný, hlavně ty jejich oči. Tohle telátko, co se už skoro nevešlo do boudičky bylo strašně roztomilý a pořád mi chtělo olizovat ruku. Na hlavě už mělo docela viditelné růžky.. hned bych si jí vzala domů, byla to holka. Kousek vzádu byl kluk, ale za ním už jsem se neodvážila díky podrážce svých bot( všechno tam by mi zalezlo do glád a vyndavat to pak- humus). Mezi ostatní krávy jsem se neodvážila, ten vzduch mi tam nedělá moc dobře. Byly jsme už 3, takže jsme vyrazily směr dům. No a na Brutech to byla parádička:) Snad nejlepší co jsem zažila.. kdybych holky nezatáhla do kotle, tak by to asi tak dobrý nebylo. Křtilo se nové dvd, už jsem ho skoro měla, ale dalo se předpokládat, že se lidé nespokojí s tím, že mi to prostě spadne do dlaně. Ochotně jsem svou ruku stáhla a nechala ostatní válet se po zemi. Po dvou hodinách jsem byla totálně unavená a vlasy a snad všechno na sobě jsem měla slepený pivem. Nohy mě už neposlouchaly, ale stejně jsem to těch konečných 6 hodin vydržela a zůstala až na ohňostroj.. ten byl ovšem parádní:) Potkala jsem tam dost známých, co jsem dlouho neviděla.. strejda fejsbuk bude mít radost.

Tady je telátko, co pojmenuji Nancy a koupím si ho.. a to co by tu nemělo chybět.. Why does my heart feel so bad?Mějte se
 


Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 13. září 2009 v 17:30 | Reagovat

Taky nechápu, proč si lidi nadávají do zvířat. Vždyť ty zvířata urážej. A to telátko je roztomilý. :)

2 Sně...ží Sně...ží | Web | 16. září 2009 v 20:31 | Reagovat

Nemám čas si článek přečíst, tak ho zkritizuju později :-P.
Opheliac v počítačí mám, chceš ji poslat? :-)

3 Sně...ží Sně...ží | Web | 18. září 2009 v 18:47 | Reagovat

Nadávání do zvířat jde tak trochu mimo mě, v podtsatě to neberu ani jako nadávku. Telátko je pěkný, vypadá, že je čišťounký :-).
Ta písnička je senzační :-).
Fajn, tak si mě dyžtak přidej a já ti ji pošlu ;) (389 763 023).

4 Sně...ží Sně...ží | Web | 27. září 2009 v 11:03 | Reagovat

Skvělý design :-), ale kam se poděl poslední článek?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.