Jsem na teplým mlíku a projímadle

27. září 2009 v 14:38 | Ponořená |  Blábolení
Pokud vám blbne cokoli, vůbec nevím, jak to napravit. Článek jsem dělala v Chromu, pro jistotu promrkla ve Firefoxu a co nevidím? Ani obrázek, ani videa.. Takže Chrome je nejlelpší ve všem, kdomě edit. článku. Grrr. Ne, dobře.. Firefox je možná parádní, ale už mi jednou málem zruinoval not. Co s tím?

Zdravím.

Jo, minulej článek jsem smazala. Nelíbil se mi.

Už od středy klátí moje tělo obrovské nachlazení, takže už od středy nevím, jak se mám se sebou vypořádat (samota je krásná věc, ale už mi začíná lízt na mozek). Venku je pořád překrásně, má to vydržet do 10., tak jsem na něj zvědavá. Nuda je velká kamarádka, která mě donutila změnit vzhled. Doufám, že už je to po těch všech možných úletech něco normálního. Ty minulé vzhledy byly fakt děs běs. K vzhledu jsem si dnes udělala i wallpaper na míru, zde v menší podobě.Když už jsem tak myslela a tvořila, tak jsem opět začala brouzdat po YT (to moje brouzdání mě stálo 14,5 tisíc videí z mého drahoceného času). Mým novým terčem jsou Parodie. Covery nějak nepřibývají, takže jsem opět vyrazila za ověřeným zdrojem- Nigahiga. Když mi kamarádka nedávno poradila, abych si shlédla trailer na Nový Měsíc (bla bla.. mohlo by to být i dobrý, kdyby se do toho všichni tolik nezamilovali) a k tomu i parodie, protože je fakt na co se koukat. Ikdyž New Moon nebyl ještě v kinech, na jeho trailer jsem našla už rovnou 2 povedené parodie. První se jmenuje Guinew Moon, u toho jsem chcípala, zvlášť u hlavní scény s morčetem. Vřele doporučuji:D Podívejte se předem na trailer, ten se mi sem dávat nechce, je to na vás..Druhá parodie je samozřejmě od Nigahiga. U jejich prvního "Movies in minutes- Twilight" jsem se fakt válela smíchy. Tuhle parodii na New Moon jsem viděla už docela dávno, ale neviděla sem trailer, takže jsem (i přes to že jsem četla knížku) nevěděla, proč se smát. Nedávno jsem si to pustila znovu a mohu říct, že asiaté opět nezklamali. Někomu přijdou parodie ubohé, ano, některé opravdu ubohé jsou, ale nemyslím si, že tyhle k nim patří, ikdyž.. mohli by méně publikovat toho chlupatého mladíka, ale tak, proč ne:D Na YT je parodií víc, ale vím proč mám sázet za ověřené zdroje, alespoň teď.Fajn. Poslední video až na konec. V úterý parádní den. S kamarádkou jsme si pořídili vodní dýmku (trochu proti mému nekuřáckému režimu, ale je to přece jenom něco jiného), takže jsme jí byly vyzkoušet na takové menší louce. Ikdyž si říkám, že všeho moc škodí, stejně jsme přebraly a pár dní ji nechci vidět:D Na to, že je docela malinká tahá výborně, akorát je děsně nestabilní, takže jsme měly co dělat, aby ta suchá tráva nechytla. Parádička. Moje láska k DA pořád trvá, tak jsem přispěla novou fotkou mojí boty a vida, 7 lidí si jí dalo do oblíbených, tak doufám, že se ještě někdo přidá ( odkaz na můj DA v horním vol. boxu) :)

Ke konci přidávám další díl ze série "Movies In Minutes", tentokrát díl jenom s Ryanem- "Saw 12".. nevím proč mě to dostalo. Kdo má rád parodie, ten zná určitě Mad Tv. Na ty koukám nejradši. I přes moji oblibu v coverech a parodiích mají hudební videoklipy a přenosy z koncertů nadváhu.Nedávno jsem dostala dost nabídek na "práci", takže jsem si docela rozmýšlela, co budu dělat. Hudebně jsem to vzdala, to ať dělají učitelé v zuškách nebo soukromníci, ale vypadá to, že společně s jednou slečnou, co jde na mateřinku budu ve výtvarném kroužku- s kreslením to ale nemá nic společného. A pak ještě jazyky. Asi určitě mě to bude bavit, ale po dnešku, co jsem ukazovala jednomu chlapci základy kytary, jsem měla co dělat, abych ho nerozsekala:D Proto radši zvolím kolektiv.. opravdu nevím. Spíš bych potřebovala JÁ doučování na chemii.. je to sice parádní, ale vím, že chemik ze mě nikdy nebude..


Doufám, že se opět nerozhodnu smazat článek. Mějte se.

 


Komentáře

1 Radka Radka | Web | 27. září 2009 v 23:56 | Reagovat

Tyjo, jsi dobrá, že se dáš na "učení":-) Já po partnerství s učitelem jsem naprosto stoprocentně a neotřesně přesvědčená, že učení pro mě není, a že bych ty děti zabila dřív, než bych je vůbec viděla:-D

2 Ponořená Ponořená | 28. září 2009 v 10:43 | Reagovat

[1]: No, my to učitelování máme v rodině, ale myslím si, že s tím zabíjením jsme na tom podobně:D Budou si muset zvyknout..

3 Sně...ží Sně...ží | Web | 2. října 2009 v 19:48 | Reagovat

Nachlazení je zákeřný, brzo se uzdrav ;).
První parodie je, řekla bych, povedenější. Scéna s morčetem je parádní :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.