Rodinný portrét

24. srpna 2009 v 23:24 | Ponořená |  Blábolení
Zdravím, tentokrát s méně pochmurnou náladou:)datum článku je tak trochu blbost, včera jsem napsala nadpis, ale článek je dílo dneška


Moje pořadové číslo 301 se konečně prodralo z podsvětí a poctěně patří do společnosti zasvěcených. Nebudu předstírat lhostejnost, jsem moc ráda že mě vzali do jedné z několika užitečných věcí na blog.cz:) Děkuji pěkně.

V předchozím článku jsem se dotkla tématu "homosexualita", ale kvůli souvislosti s minulým vzhledem jsem problemovou část článku vymazala a rozhodla se, že o ní udělám článek zvlášť. Přece jenom je to pořád "horké téma", tak proč trochu nezatopit.
K homosexualitě mám jednoznačný postoj, který nehodlám měnit. Homosexuál je pro mě člověk jako každý jiný. Nikdy jsem si nemyslela, že je to něco nepřirozeného, hlavně žádná nemoc proboha! Tento názor má většinou starší generace, pro kterou nefungovalo nic jiného, že si muž vzal ženu. Názor na homosexualitu se však zlepšuje s každou generací. Myslím, že jako celek už jsme na homosexualitu docela připraveni, jsou tu ale pořád jistá ale. Registrované partnerství je sice povolené, ale to je asi všechno co se tolerance týče. Jak se asi cítí žena, která má zakázáno mít dítě? Samozřejmě, nemá zakázáno otěhotnět, v tomto případě si ale nemyslím, že by žena chtěla přirozeně otěhotnět:) Pokud ale dojde k těhotenství, právní zástupce je pouze matka dítěte. Muži jsou jako tatínkové uplně vyřazeni. Nevím, jestli se schválil zákon, že si homosexuálové mohou adoptovat dítě, které už nikdo nechtěl. Sice je to krok kupředu, ale vůdči dětem mi to přijde trochu zvrhlé. Nikdo mě nechtěl, tak mě tu máte! Hlavní chyba je v tom, že se dost lidí domnívá, že výchova homosexuální výchova změní orientaci dítěte, hrozná blbost. Kdyby bylo jedno dítě z 10ti homosexuál, tak se toho lidi dokážou chytnout. Jsem ráda za postoj svých rodičů, kteří mi jasně dali najevo, že kdybych byla lesba, nic se na jejich vztahu ke mně nezmění. Tenkrát jsem se tomu smála a kroutila hlavou, ale dnes jsem ráda, že mi to řekli. Je to přece jenom jedna jistota navíc (a stejně si myslím, že by se smáli!:P):) Navíc to, že gayové jsou mnohdy lepší kamarádi než holky není vůbec kec. Takže homosexualita jednoznačně ano. K bisexualitě mám ovšem trochu jiný postoj. Bisexuálů je sice asi jenom 1% populace, ale přesto k tomu mám jisté výhrady. V pořádku mi přijde, když je bisexuál ještě člověk, který neví, jak to je a nakonec se přece jenom rozhodne. Nelíbí se mi ale, když si člověk prostě nevybere, občas je se ženou, občas s mužem. Přijde mi to dost nepřirozené, ale pokud to někomu vyhovuje, nebráním mu. Co ale opravdu nemám ráda, to je takový nový "trend bisexuality". Kolik já už jsem zažila lidí od základky po střední, co mi říkali, že jsou bisexuálové, hlavně dívky. Vlastně jenom dívky. Pro kluky je to něco, za co se spíš stydí, než aby to rozhlasovali a ještě ke všemu ze srandy. Jednou jsem si něco takového zkusila, abych věděla, co na tom ty holky opravdu vidí.. byla jsem překvapena, musím říct že v tomto případě příjemně.

Shrnuto: " Každý má právo na život, na svoje základní potřeby. Tak pokud máte jiný názor, tak si to, prosím, jenom myslete a usnadněte tak lidem život. A těm, co za homosexualitu vězní nebo dokonce popravují, bych zarazila hřebíky do hlavy!"

Dnešní nudné odpoledne

Dnešní den jsem opět proseděla u počítače a nudila se jako málokdy. Po velkém úklidu jsem našla tolik výtvarných potřeb, že to vypadá, jako by výtvarné umění bylo hlavní náplní mého života, přitom jsou to zbytky ještě po výtvarné výchově. Občas mě ale napadne si na takového umělce zahrát, sednu si s papírem a pastely v ruce, snažím se.. po tom, co zjistím, že nic takového nejsem vezmu věci, uklidím je na své místo a opět dřepím u počítače. Docela jsem si zvykla na brushe a podobné vychytávky, tak jsem si vzpomněla na informatiku v 6. třídě a základní práci v "Malování" s naším pubertálním učitelem. Za výtvor, co jsem věnovala Šárce (která z něho byla-smím-li to říct na větvi), by mne hodně lidí ukamenovalo, ale já se ráda pochlubím, protože mi tahle základní blbost dala dost práce:D Tímto chci ukázat na to, že na světě nejsou jen dokonalé animace a fotografie a že se pořád najde někdo, kdo tyhle krásné propadáky dokáže vystavit na webovkách:D Tak tedy..

Paráda, co? I takhle se dokážete zabavit na odpoledne;) A do toho malování se už nevrátím:D

A nakonec po nějaké dobičce dávám trochu hudby (netýká se coveru od fishenelmara z minulého článku).. tentokrát 2 verze jedné písně, jedné mé stálice.

Terry Jacks- Seasons In The Sun


Nirvana- Seasons In The Sun (zde si to chlapíci trochu pozměnili.. trochu úplně:):D)Pro dnešek a možná i pro srpen se s vámi loučím:) Pokud bych nic už nesepsala, tak přeji základkám a středním krásný nástup do školy, vysokým školám ať si do října klidně válí šunky a těm co pracují další pěkný pracovní den, mějte se:)

 


Komentáře

1 kriza kriza | Web | 24. srpna 2009 v 23:35 | Reagovat

Já bych si to docela ráda přečetla, ale přes ty obrázky to jaksi nezvládám...

2 Ponořená Ponořená | 24. srpna 2009 v 23:45 | Reagovat

Doufám, že je problém vyřešen:)

3 kriza kriza | Web | 25. srpna 2009 v 0:17 | Reagovat

Joo, ono se to předtím rolovalo přes záhlaví, už je to ok :-)

4 Sně...ží Sně...ží | Web | 25. srpna 2009 v 13:03 | Reagovat

Gratuluju k přijetí :-). Proti homosexuálům nic nemám. Znám sice jenom jednoho, ale myslím si, že jsou fajn :-).
Nerada maluju nebo cokoliv dělám v malování, ale boužel jsou místa, kde jiný než tento program není k dispozici. Hmm líbí se mi ten mráček :-).

5 Aailyyn Aailyyn | Web | 25. srpna 2009 v 13:30 | Reagovat

já též souhlasím, proč by vlastně nemohli vychovávat i ty děti... je snad nutně nějak poznamenané třeba dítě, které vychovává třeba jen matka a tudíž tu jeden element oproti pojetí "tradiční rodiny" vypadává ?
kromě toho to, jak na takové dítě budou v budoucnu nahlížet, to zas nemá v rukou nikdo jiný než my sami, když se k tomu postavíme tolerantně, když svoje potomky a tím pádem budoucí generace vychováme k toleranci
v pubertě je experimentování normální, jenomže spousta lidí se toho prostě chytí, téhle vlny a už jsou bisexuální, to je přejde

6 Sně...ží Sně...ží | Web | 26. srpna 2009 v 9:43 | Reagovat

Fí-ha ono si to pořídilo menu :-). Skvělý vzhled :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.