Autorský klub? To slyším poprvé a Disney?? toho nacpou všude!

13. srpna 2009 v 14:35 | Ponořená |  Přišel jsem, viděl jsem
Tak jsem projížděla stránky (no dobře, poslední dobou chodím jenom ke sně...ží a někdy objedu zajímavé titulky:D) a u sně.. ží (kdes probůh sebrala ty tečky?:D) jsem narazila na to, že se dostala do autorského klubu, samosebou jí gratuluji! ..ale co to je? Nakonec jsem tedy našla stránky autorského klubu a dost mě potěšilo, že něco takového udělali:) Nevím kolikátý komentář jsem napsala, pár-stý? Doufám, že se moje snaha nedávat sem kusovky projeví a dostanu se tam, páč bych to chtěla, nemyslím si, že bych tu kromě videí nějakých interpretů neměla něco svého.. až na skupinové smazané úlety z května. Po tom co jsem to přečetla sněžence(doufám, že ti tohle oslovení nevadí:D) opravdu a upřimně gratuluji! Myslím, že ta holka má skvělý blog a tohle si zaslouží:) Jenom nevím, jak dlouho mám na rozsudek smrti čekat.. hodiny, dny, týdny.. měsíce?

Ps.: kdo má rád koncerty, určitě si šetřte peníze na říjen a listopad. 8.10. přivítají světlo(nebo spíš tmu?) Prahy polští Behemoth(♥) spolu s Devildriver, Scars Symetry a Arsis, cena klasická- pětikilo. Do Čech zavítají koncem října s Into Darkness Tour 09 Deathstars, Diary of Dreams, The Birthday Massacre(tralalalá) a Dope Stars Inc.. Koná se to v Abatonu v Práglu, cena málo přes 500. Vlastně sem dávám jenom věci z Prahy, tak se nedivte, kdyby mi něco mimo Phu uniklo;). 23. listopadu se (o5 v Abatonu) chystá na návrad holandská Epica opět za pětikilo:D A dva dny po tom, se do O2 Areny chystají božští(:D) němečtí Rammstein. Cena vstupenek je od 950 do 1590 kč. Ovšem ten, kdo si na začátku června lístky nekoupil, asi utře nudli. Doufám, že se nějak dostanu na všechny:)

Jinak, jak se vám líbí to vzádu za písmem? Hit to sice není, ale proč ne.

Jak jsem říkala, byla jsem v úterý v kině (od této části se mi článek smázl, takže .. se k tomu po zlepšení nálady vracím). Prakticky jinam, než do Prahy do kina nejezdím. Nejsem sice žádný luxmen, ale za kvalitu filmu, velikost plátna a pohodlnost sedaček si ráda připlatím. Tak tedy, vzala jsem po poledni pár kamarádek ze třídy a vydaly jsme se směr Praha. Myslím, že ostatní cestující měli v autobuse terno- obzvlášť ti, co s sebou vezli malé děti. Nesmáli se. Škoda. Tedy, měli jsme to těsně a po tom, co jsem si vyslechla, že na Bruna tedy nepůjdou jsme si koupily lístky na Noc v Muzeu 2(paráda..:P). Tedy, bylo to komplikovanější. Kamarádka měla 2+1 lístek zdarma ale utřela, když zjistila, že její cenu jednoho lístku nám srazili ze všech vstupenek stejnoměrně. Myslím, že ten hoch u pokladny na nás bude vzpomínat dlouho, nebo alespoň do té doby, než tam přijdou podobné případy. Když vynecháme prázdný sál (což bylo velké plus, alespoň pro Belu, která si během filmu protahovala záda) a popcorn snězený už před filmem, bylo to nic moc. Občas jsme se zasmály, ale je to prostě mašina na peníze. Poroto už se těším na Mary a Max, Bruna tedy vynecháme:D V roli malých andílků (lásky tuším) se objevily tváře jedné z nejhrozivějších a nejznámějších továren na peníze, Disney Channel. Kdo by neznal jejich animované postavičky, ale co se týče hudby, už nějaký ten čas se ví, že k úspěchu jenom dobré songy nestačí. Tedy, ke komerčnímu určitě ne. Jo, jak se jmenují? Jonas Brothers- píšu to správně? No, náladu mi to každopádně nezkazilo a já si dvouhodinové posezení v kině užila. Tady je trailer k filmům Noc v Muzeu 2 a Mary a Max, abyste měli tak jednoduše přehled, o co se jedná a zkusili si do kina zajít:)

No, abyste věděli, že jsem hodná, našla jsem Noc v Muzeu 2 s českými titulky.


Tak se tu mějte;)
 


Komentáře

1 Radka Radka | Web | 13. srpna 2009 v 20:27 | Reagovat

Já se tam dneska dostala taky:-) A jestliže ses přihlásila, věz, že Krutoslav každý den hodnotí 20 blogů, kteří se přihlásili, a ty přijímá nebo nepřijímá do klubu:-) Dnes byli na řadě lidi kolem 240. komentáře, takže od toho si odpočítej kdy asi přijdeš na řadu:-) myslím že se nemusíš bát, máš to tu vlastní, hezké, AUTORSKÉ!:-) Když vemu v úvahu, že jsem byla přijata já, nevidím důvod proč bys neměla být přijata ty:-)

2 Sně...ží Sně...ží | Web | 13. srpna 2009 v 20:28 | Reagovat

Tečky jsem jednou našla po cestě domů vypadali hrozně opuštěně, tak jsem se jich ujala :D.
Moc děkuju. Autorský klub je skvělej nápad, konečně něco pro nás co píšeme i o něčem jiným než o pixelkách :D(nic proti pixelkám). Doufám, že se tam dostaneš. Jinak měla by ses tam objevit už za pár dnů v 16. várce :D.
Pozadí za písmem se mi líbí, hezky se na to kouká :)
Na koncert Epicy bych vyrazila hned,ale do Prahy mám daleko. Ach jo :(

3 Eva* Eva* | Web | 13. srpna 2009 v 21:26 | Reagovat

Mám totiž ten kalokvět doma, proto ho znám. :D
Tady jsem ale ostřila na toho tvorečka.
http://admin.blog.cz/clanky/38121149

4 Sně...ží Sně...ží | Web | 16. srpna 2009 v 13:32 | Reagovat

Lentilku mi ani nepřipomínej :D. To byla tak debilní přezdívka :).
Noc v Muzeu jedna se mi moc nelíbilo, takže na dvojku do kina ani jinam asi nevyrazím spíš si to někdy zkouknu na netu :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.