Není nad porozumění duše:P

16. května 2009 v 20:50 | Ponořená |  Blábolení
Takže už mám sílu.. cha, není nad moje náladová období a jelikož mám ráda zelenou (nosím sice jenom černou, ale zelenou mam fakt ráda:P), tak jsem podle toho udělala nový kabát. Dřela jsem na něj do poslední kapky svého potu podle návrhu jedné růžové blogařky (té děkuji), sice se mi to nějak nevyvedlo, ale tak proč ne, snaha se cení především a pokud byste jí nenašli, tak vám(nebo snad jenom Tobě?) říkám že je jí tam fúra:D Jsem dost unavená, takže spíš popíšu náladovej rozbor..

Je mi naprosto fajn. Sedím si s tím hloupým výrazem blaženosti na kancelářské židli u svého notebooku a píšu článek na blog. Jeden z mála způsobů jak se vykecat a zároveň mlčet. Jsem tu na celý ten byt sama, připadám si spíš jako poddaný prostoru, než jeho pán. Vlastně mi to ani nevadí, můžu si u něj dělat co chci, je na mě celkem hodnej, jenom rodiče si myslí že když si ho koupili, že na něj můžou vyzrát.. ba ne. Ale teď jsou pryč, takže je mi vlastně fuk co si oni myslí, nebo co říkají. Sedla jsem si ke klavíru a začala hrát La Valse d´Amelie, je to tak krásná skladba, Yann Tiersen je prostě geniální. Po Amelii nasadím Comptine d´un autre été- La démarche. Jeho skladby jsou sice povětšinou těžké na zahrání, ale když to člověk poslouchá, má daleko lepší citový prožitek. Na někoho některé písně působí dokonce depresivně. Tahle černá kouzelná bedýnka má dnes dost, ale mám tu ještě 2 dámy dohromady s 12ti strunamy, které by potřebovaly pohladit. Brnkám všechno co jde, od Tiersena přes metal až po Nirvanu.. někdy se dokonce vrátím ke zpěvníku, kdo by to řekl. Na "já písnička" jsem začínala, tak proč si to nepřipomenout.. a když má člověk takhle dobrou náladu, tak proč si nesednout a nevyzálohovat jí do blogu. Tohle přesně dělám. A jedna ze záloh je tenhle kabát, je jak hastroš:P až budu mít chuť sednout si a začíst, dám se znovu do nějaké pěkné knížky.. Anna Kareninová, to je přesně ono. Ti co to měli povinně ve škole to nejspíš odsuzují, ale některá díla z období romantismu mají fakt něco do sebe. Až přečtu to stádo 822 stran, dám se do zločinu a trestu. Taky moc poutavá knížka.. a až budu mít tohle hotový, tak se stejně něco najde.. a jestli ne, tak si přečtu nějakou četbu pro mladé, nebo se vrátím k Wir Kinder vom Bahnhof Zoo.. klasika, nevím proč ale vždycky mě to dostane.. rozhodně víc než ten nepodařenej film. Takhle alespoň zapomenu na svou cholerickou stránku, já se totiž.. zase porvala.. ale tentokrát to bylo dost nerovnoměrné, takže jsem ráda že jsem proti těm třem dívkám co se zastávaly jednoho chlapce vyhrála a pak radši hned utekla z boje.. mám to prostě v krvi:D ale nemohla bych někomu ublížit, zničit něčí živiot.. to by zničilo mne samotnou, je to asi lepší, než kdybych to dokázala...

No, takže nějaká videa mm?:D

Hmm tak první.. asi obvyklá část jejich konzertu( pořád píšu místo z c)?? každopádně kytara dostala asi dost zabrat, ale nemusíme se bát že by ničil nějakou extra gitáru, tohle bude nějaká levnější, nebo bůhví jestli nějaká šitka:D


Proč jí mám ráda..? Ne kvuli jejím coverům, ale Leadbelly je prostě Leadbelly..


No a tady verze Comptine d´un autre été pro jednu kytaru, něco o co se pokouším.. ale zní to pěkně ne?:) dám i taby..

A tady stará pecka od mejch miláčků Rammstein, který tu budou 25.11.09!! Pecka, těším se na ně až to není možné.. jelikož je má ráda celá naše rodina, tak tam pojedem všichni:D podle odhadů cen zaplatíme minimálně 5 000 jenom za vstupenky:D Kdo by jel taky, dejte vědět;)


Baj baj
 


Komentáře

1 Sně...ží Sně...ží | Web | 18. května 2009 v 15:39 | Reagovat

Ty mě čím dál víc překvapuješ, něco tak světlýho bych tu nečekala a už vůbec né po minulém článku. Je fajn že se ti zlepšila nálada ;).
Sama doma..hmm dneska jsem to po dlouhý době taky zažila. Chybělo mi to. Snad budu dopoledne doam častěji :D.
Nový album od Eluveitie jsem ještě neslyšela, boužel...ale pracuju na tom :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.