I want you all!

2. května 2009 v 18:00 | Ponořená |  Blábolení
Kušing. Nechci nic a prožívám životní minimum, absolutní relax utlumených životních funkcí a zároveň pocit zklamání z toho co mě mělo čekat a neminout. Já si tu pořád něco naslibuju a přitom se mi nic nesplní, proč si ten nahoře (nebo snad dole?) na mě zasedl? Asi pořádně přibral, protože ta tíha jeho zadku mi začíná dost vadit. Bylo mi řečeno, že mě v Berlíně "nemůžou zvládnout" a proto jestli budu chtít, podívám se do Bavorska kde mě chtějí. Jenže, já si tu na začátku července našla něco jiného, co má zkratku jako nejvýraznější epidemie středověku. Takže jestli nebudu tak švorc a seženu si alespoň tři nuly na vstup, může se vklidu stát, že mě tam někdo potká ... ještě že jsem si tu Anglii zaplatila(rodiče zaplatili), nejet tam by mě už fakt odrovnalo(když se zrušilo i nezaplacené Rakousko kvuli 2 lidem). Tyhle věci už mi začínaj být ukradený, včetně všemožných koncertů(SKT- to jsem prozměnu v té zaplacené Anglii), protože začnu poslouchat jenom věci co už se rozpadly nebo je většina mrtvá. Už delší čas se zaměřuji jenom na jeden cíl, jediný mrtvý střed dění, pocit absolutní duševní blaženosti. NIRVANA. Jeden dobrej člověk řekl.. no, vlastně jsem to byla já :

If you hear it, you don´t need anything else, ´cause it´s your death. He´s your death. Don´t look in his eyes, one look and you don´t need anything else, ´couse it´s your death.... but I can feel it

Vlastně to vystihuje pocity všech fanošků, který by dali všechno za jediný náznak přítomnosti, smrti? Všechno je to jedno velké bludiště bez konce. Od jedné osoby (která v tomhle všem lítá taky) jsem k narozeninám dostala jeho plakát.. měla jsem ho na stěně, ale musel pryč, mám ho hluboko někde, kde ho nikdo nenajde. Ty jeho modrý oči zabíjej. Zabíjej mozek.. pak si klidně zpívejte Lithium s ostatníma na lavičkách ve světle modrejch županech, nebo se jako on válejte ve svým bytě mrtvý. Proč pořád o něm? proč? Je jako závislost, větší než všechno okolo..

30. jsem byla na čárách. Nic moc jako vždy, všichni se přišli jenom zlít, okolo 12 začínaj být všichni úchylní, a to se mi přestává líbit. Úchylní chlápci jsou horší než chladná kamarádka. Ti milejší se svalili na zem než mi stačili něco říct a ta absolutní špička se na mě skoro nestačila podívat než pro ně všechno přestalo existovat, nebo běželi vrhnout.. je to každej rok na jedno brdo ..až na to že letos se ožralo až moc lidé ze 6. tříd a jenom vínem, je pak smutný koukat na brečící lidi, co je měli na starost. Proto jsem na půl 1 nakráčela domů a 1. května jsem uschla. Ostatně jako každej rok a pořád čekám kdy vyschnu úplně. Článek prošel nejmenší úpravou, byl to děs.See you!
 


Komentáře

1 Sně...ží Sně...ží | Web | 4. května 2009 v 19:07 | Reagovat

Ty botky nedokážu ocenit tak jako ty, ale jsou hezký :). Buď ráda, že jsi an čarodkách vůbec někde byla :D, pořád lepší s nějakejma uchylama a opilejma harantíkama než sedět doma a pozorovat jaká je venku bouřka :D.
Slipknot...prostě klasika :D

2 Sně...ží Sně...ží | Web | 8. května 2009 v 17:17 | Reagovat

Na Ramsteiny nepůjdu, nemám je moc v lásce :D. Ty se na ně chystáš?

3 Sně...ží Sně...ží | Web | 9. května 2009 v 9:10 | Reagovat

To mluví za vše :D. Tak si je uží a pak podej zprávu jak to proběhlo ;).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.