Good bye my favourite Doll

10. dubna 2009 v 17:01 | Eclipse |  Přišel jsem, viděl jsem
Budu se snažit dodržet to, čemu se říká mm řekněme 5 článků za měsíc?? tak to tu opravdu dlouho nebylo, možná už od začátku existence blogu:D

Co se událo

1.4.

Shrňme to. Do 4.4. se buď nic neudálo, nebo si to slečna Barbora nepamatuje. Přistupme tedy je dni 5.4. roku 2009.


5.4.

Když řeknu "už 15 let", pár lidem by to docvaknout mohlo. Dne 5.4. roku 1994 se zabil jeden geniální umělec (už?). Dobře, dne 5.4. roku 1994 se zabil Kurt Cobain. Zmizela ze světa jedna malá ale přesto ohromně zářivá nota. Pojďme si tedy připomenout Kurtovu smrt.

Kdysi 14ti letý Cobain řekl: " Stanu se světoznámým hudebníkem, zabiju se a odejdu z tohodle světa v záři slávy".

"Věděl že on to udělá, nemohl si však býti jist, co život do vínku mu dá." Možná si tohle "přání" splnil, ale stálo mu to za to? Stálo mu za to brát drogy, utápět se v depresích, zesrat si život? ..ovšem bez toho by to prostě nebyl K. Cobain. 8.4.1994 našli Kurta v jeho domě v Seattlu s ustřelenou hlavou a smrtelnou dávkou heroinu v krvi. (jeho dopis na rozloučenou tu byl docela dlouho v okrajích) Zanechal dopis a prostě se zabil. Nebo mu někdo pomohl? To se prostě u hvězdiček stává, najednou začnou obviňouvat Courtney, pak že ho zabil někdo ze členů kapely..a co si myslí Barbora?
Kurt se zabil sám, ale někdo u toho možná byl a věděl o tom, co chce udělat a věděl že mu nemůže nějak zabránit. Zlatá rána kterou měl Kurt v krvi možná byla smrtelná..ale pro koho? Vždyť to byl extrémní závislák! Pro někoho smrtelná, pro někoho ne..kurt mohl mít v sobě heroinu habaďej, prostě se sjel a "usnul" ...probudil se a prostřelil si hlavu, nebo ho to nestačilo omráčit a tu hlavu si ustřelil rovnou. Co na tom záleží, prostě je mrtvej. A kdyby nebyl, tak už to prostě neni ten velkej Kurt. Kdyby žil, asi ho teď fakt nemám tolik ráda. Byla by to jenom stará vykopávka...v mym srdci je to prostě mladej, sfetovanej, geniální Kurt.

7.4.

Báru přepadl smutek a radost zároveň. Pojede do německa na začátku čevence a těší se, až se vyfotí s nápisem Zoo a projde se po tom známém metru. Smutek jí přepadl když jí docvaklo, že na začátku léta je také MoR. Neuvidí Angelu, neuvidí Korpíky, neuvidí návrat Stratovarius(což jí nijak netrápí), neuvidí celej ten výbornej rockovej fesťák:( přineste mi report a ukažte mi fotky. Doufám že v Anglii potkám nějakou metalovou hvězdu a budu v euforii do konce moru.


8.4.

Eclipse přeskočilo. Běhala celý den po cestě na nádraží aby viděla, jak jsou stromy zelené a roste tráva. Jaro je nádherný, akorát letos nějak moc teplý..to je ale fuk, když se okolo sebe podívám, mám chuť to všechno dát do fotek, pověsit do pokoje a nechat si tu jaro až do podzimu. Jaro a podzim jsou jediný období co za něco stojej. Nemyslim ten podzim ve kterým si musí většina lidí čistit každý den své kovové špičky..myslim ten barevný podzim kdy fouká mírný vítr, který shazuje barevné listí na kolemjdoucí a šeptá konec léta.

9.4.

Přeskočení pokračovalo a Eclipse přenesla svou náladu na design blogu. Poprvý za existenci blogu(kterému bude zanedlouho rok) je vzhled jiný, než v černé barvě. Myslím že je to jediný výkyv, tak si ho pořádně užijte, bude tu jenom tak dlouho, jak mi ta nálada vydrží. No a teď by to chtělo nějaký videa, ne?:)

Nejlepší a starý. Můžeme říct jenom Bohužel.


Tak tohle je naprosto bombové! The Vocapeople, israelská voklbanda. Zírala jsem:D


Epica, já jí mám poslední dobou prostě hrozně ráda:) V Praze byla naprosto úžasná.


No a to by stačilo, ne?;) Doufám že se zmůžu alespon na 1 nebo 2 články:D Moi moi
 


Komentáře

1 Sně...ží Sně...ží | Web | 10. dubna 2009 v 21:27 | Reagovat

Teda já doslova čumim, nikdy by mě nenapadlo, že zrovna u tebe uvidím světlý design :).
Á Kurt, zajímavá osoba, ale na výročí smrti jsem naproso zapomněla...možná bych si to konečně mohla zapsat do kalendáře...

2 Charlizee Charlizee | Web | 11. dubna 2009 v 18:13 | Reagovat

OMFG!
Nejedeš na mor? Ne? Ne! To nemůžeš svojí Charlince udělat :(
Ale je fakt, že kdybych si musela vybrat mezi cestou do zahraničí a morem, asi bych vybrala taky první možnost :D
Ale pak chci vidět foto z Bahnhof ZOO :D
Ale design je moc povedenej :) Jen tak dál.
Jinak - na Apo nejdu (lemra jsem, já vím) :D
A tak dobře.. Budu se snažit taky přispívat častěji ;)

3 Sně...ží Sně...ží | Web | 11. dubna 2009 v 19:11 | Reagovat

Díky, jinak toho Kurta už mám poznačenýho :D, příští rok na něj určitě nezapomenu...

4 Ina Ireth Hyvönen Ina Ireth Hyvönen | Web | 12. dubna 2009 v 23:54 | Reagovat

na blogu ne... teda jednu mám na youtube, ale tu ti nedoporučuji poslouchat, protože je z období, kdy jsem zpívat nemohla, takže mi to lítá na všechny strany a je to převážně falešné, ale jestli chceš, tak u mě na blogu tady v kontaktech → http://evanescence440.blog.cz/0901/kontakty najdeš icq, tak jestli chceš, tak si mě přidej a můžeme popovídat a eventuelně ti můžu nějakou nahrávku poslat... nějakou víc poslouchatelnou :D
jinak bylinkové čaje jsou fajn... jak jsem měla angínu, tak jsem si je taky vařila... z pravých sušených, co si nasbírám přes léto :)

5 Ina Ireth Hyvönen Ina Ireth Hyvönen | Web | 12. dubna 2009 v 23:55 | Reagovat

Ps. Gethshemane je naprosto úžasná písnička a Seif Al Din taky :)

6 Charlizee Charlizee | Web | 18. dubna 2009 v 22:59 | Reagovat

Hej ty jo, toš nedá se. Pak ti napíšu na blog obsáhlý report z moru, abys aspoň věděla.. A ty pak napíšeš obsáhlý report ze svých cest ;)
Svatbu jo? :D To už je podruhé v poslední době... A to si někoho bereš nebo jsi jen svatebčanka? :D
Hej a Elu jsem ještě neslyšela, poslední dobou nějak nemám na hudbu pomyšlení, tak mi do sluchátek valí hlavně Mötley a to je tak všechno (sem nemocná, tak to bude tím).. Ale až se mi změní nálada, tak si to ... no (pirátka) ... myslela sem samozřejmě, že si to najdu na myspace a poslechnu :D

7 Sně...ží Sně...ží | Web | 23. dubna 2009 v 19:55 | Reagovat

Růžově rozhodně nevypadá, možná jen světle, to se tady jen tak nevidí :D. Těch pět článků za měsíc máš ještě pořád šanci stihnout, do konce dubna je daleko...
Jinak kdo je ten roztomilý můžský v záhlaví? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.