Apocalyptica, Praha 20.4.09

23. dubna 2009 v 20:59 | Mrs. Crépuscule |  Přišel jsem, viděl jsem
Nebudu to pitvat, nebudu to brát do detailů, jde především o moje pocity, playlist koncetru si každej mohl vyhledat sám. Takže jsem to mohla dát vlastně vklidu do jiné rubriky, ha. Můj mobil mi kixl, takže fotky z koncertu jsem našla na blogu jedné osoby tady: http://mymusikworld.blog.cz/0904/fotky-apocalyptica-20-4-2009


V 15:00 jsem seděla doma. I´ve got butterflies in my stomach. Na koncerty nejedzím tak, abych tam byla pár hodin předem, ale tak abych tam byla mezi posledními a měla dobré místo zároveň. Někdy okolo čtvrt na osm jsem se už cpala do Incheby a marně hledala kamarádku, která byla už dávno vevnitř. Nějak jsem se k nim dostala a stáli jsme zhruba nějakých necelých 10m od podia, to je prostě moc, nemyslíte? Ta moje malá kamarádka měla i s gládama necelý metr 60, takže jí ochotní muži i ženy vřele pouštěli, dokud nezjistili, že si za sebou táhne monstrum, co má bez pár cm metr osmdesát. Asi 50 lidí jsem pokopala a podupala, naštvala... nějaké vřelé dívky nám řekly že jsme trapné; Jo, to jsme, ale co mám dělat když si to vy necháte líbit. 
Skončila jsem ve 3. řadě a úplně jinde, než kamarádka, nějak to s tím předbíháním neodhadla, takže jsme prakticky celý koncert strávily od sebe. Nevadí, nějakému klukovi se stejně udělalo špatne, guala, stála jsem u podia. Eicca se na mě několikát podíval(díky tomu už mi přijde jeho podpažní bobřík jako roztomilý, fuj:D) a Paavo, ten tam tu arenu ovlivňoval snad nejvíc, klidně pozoval do mobilů a do videí, dělal na nás láskyplná gesta a když chtěl, tak si získal celou arenu. Eicca zase posílal pusinky, bylo to krásný, že i chlapi mu tu pusinu taky poslali. Jako hosta si na koncert přizvali..no, koho.. omlouvám se. Trochu mě zamrzelo, že zpíval song za Coreyho (protože Taylor by tam byl mnohem víc na místě, ne?) Výborný koncert, skvělá atmosféra, Perttu popíjel Kofolu, ke konci tam hosteska v minisukýnce přinesla růžičku a dortík pro sympaťáka Brejlíka, pro kterého to byl poslední koncert s Apocalypticou, protože odchází do orchestru, co jsem pochytila... Perttu si pak s vyměnil pozici s Mikkem, na bubny docela válel (což se o Mikkovi a violoncelle říci nedalo) a ke konci bubnového sola si prskl do obličeje dort, zbytek odehrál se sladkou bílou maskou na tváři( těch dortů bylo víc, ale zbytek odmítl) Zařvali jsme mu na počest 9x Hurray, na bubny Eicca pověsil krásnou velkou Českou vlajku a fingovaně odešli, než se vrátili( a že si dali na čas), tak jsem si já a polovina haly vyřvala hlasivky. Ale stálo to za to. Bylo to, jednoduše. Výborný, zvuk perfektní, světelný efekty perfektní, perfektní prostě všechno. Hrálo se pár kousků od Metallicy. Žádné fotky, žádná videa, jenom vzpomínky. Nejde o moje přesvědčení, jak už jsem psala, kixl mi mobil.

Omlouvám se za tak na nic report.

Nothing else Matters


I´m not jesus (original by Corey Taylor). Natáčel to někdo vedle mě s Nokií, matná vzpomínka. 


Výměna, plácnutí dortu a hurá! Bohužel je to z blbýho úhlu, takže není vidět, jak si tam ten dort prskl. ale určitě to někde najdu (nenašla).


Bittersweet, trochu z dálky ale lepší zvuk:)Seek and Destroy

 


Komentáře

1 Charlizee Charlizee | Web | 24. dubna 2009 v 16:16 | Reagovat

Hauuu hauuu :D Závidím ti :D Asi by bylo dobré říct: "Měla sem jít taky." :D No nevadí, tak příště... Osobně si pořád v hloubi duše ještě věřím na ty Mötley.. Ale na Sonatu jdu určitě ;)
Btw. s tou vodkou máš naprostou pravdu, jak jí člověk trochu víc vypije, už mu to ani nepřijde jako vodka, ale jako docela obyčejný pití (však to sem tehda stáhla sedmičku vodky a pak mi ještě kámoška dolívala do té flašky vodu, pze sem chtěla ještě - nějak sem to nepoznala) :D
Ale dneska mám slíbeného rumíčka, tak uvidíme (ruma totiž nepiju, ale co bych neudělala kvůli chlapovi) :D

2 Sně...ží Sně...ží | Web | 28. dubna 2009 v 17:20 | Reagovat

Nebýt tebe nejspíš bych ani nevěděla, že tu koncert měli. Nedokážeš si představit, jak moc ti to zavidím :D. Dala bych cokoliv jen bach mohla vidět Pertta naživo. Doufám, že se tu brzo objeví znova :)

3 Sně...ží Sně...ží | Web | 28. dubna 2009 v 21:39 | Reagovat

k rodině ne, na to nemám dost odvahy :D, budu bydlet po hotelích :D.
Jo, mě se od nich taky líbí jenom tahle jedna písnička :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.