Shrnutí

5. října 2008 v 21:23 | Eclipse |  Blábolení
Chtěla bych opět napsat nějaký kratší článek o problematice dnešní "mladší" ovlivněné populace a prostě shrnutí Eclipsina měsíce. Nět šak to taky ale udělám novinkomet co se událo co se dělo:P

Kdysi nějaký člověk vyslovil větu: "Děti jsou naše budoucnost". Musel ji asi vyslovit hodně dávno, protože když by se dnes nějaká babička tvrdící světlou budoucnost našeho národa ohlédla na naše "spasitele času", chytla by jí křeč v mozku a flákala by se kabelkou do hlavy do té doby než by sama nepadla svou vlastní mučednickou smrtí. S jistou osobou jsme na toto téma diskutovaly a shodly jsme se na tom že ta babička zjevně musela vidět partu Emothbarbie. Pokud má být dnešní mládež naší budoucností, měly by se většině pozměnit mozky nebo by se měla rovnou zabít, přičemž druhá možnost je daleko snadnější a příjemnější. Už se ani nezabývám blogy co kombinují avril, th, Nightwish, emo a gothic. Je to jenom ztráta času. Eclipse neměla příznivý měsíc. Chtějí aby opustila školu, co naplat, bude se muset rvát . Nějací týpci od farem jezděj na technický hulení, maj na propagaci speciální traktor polepenej zelenejma listama..neni to fajn? Nějaká kt v tn to prej dneska vysílala. Eclipse si poslechla nové album Cof, bylo víc než fajn, Eclipse valila oča, určitě si ho koupí. Eclipse už nemá nedostatek peněz, začíná být ilegálně bohatá, jaká slast:P Kdo by chtěl mít s Eclipse metalmimi, nechť se ozve.

Zatím zdár, budu se snažit psát víc článků ale nějak to nejde:-)
 


Komentáře

1 Charlizee Charlizee | Web | 6. října 2008 v 16:01 | Reagovat

děcka :D naše budoucnost.. :D hej - stačí se podívat jen po chodbě našeho peroxidového ústavu - to je zážitek a mluví za vše - co se dá dělat..

a pak člověk jede kolem bývalé základky - jedna modelka vedle druhé a borečci s rovnýma kšiltama si chodí jako velcí machírci..

a nové Cradly jsme eště neslyšela, ale chystám se do nich :D stejně jako Amon Amarth.. a pak se těším na další alba, co vyjdou.. :D a koncerty.. hmm..

2 Viv Viv | 6. října 2008 v 18:43 | Reagovat

CoF se na brutale teda moc nepředvedli, nemam ráda Daniho ječák, show dobrá, ale do kotle sem nešla už ze zásady

3 Charlizee Charlizee | Web | 6. října 2008 v 20:21 | Reagovat

Jééj - jasný, zase jsem se ukázala a snad se zase budu ukazovat pravidelně (sliby - hahaha) :D

Jinak potka se určo potkáme - na Epicu aj WMOR jdu taky, takže zakalíme ;) Už se těším - co se týče Tarji - ještě nevím, jestli vůbec půjdu, protože zatím se nikdo nehlásí, že by se přidal - nikdo nemá prachy.. Takže velká neznámá..?

A jen tak mimochodem - na Alice Coopera se do Brna nechystáš? ;)

Jj - to album Pain chci taky slyšet. Taky se těším na nového "Edu gájů" - ve Sparku je o tom docela hrubý článek. A samozejmně nová Tarja a ještě se chystá cosi - je toho mega, což je fajn, už se těším, až si to všecko postahuju a pak si to stejně koupím origoš v obchodě :D

No a Anetta - díky za článek ;) Poved se :) Jinak - neboj, všimnou si a ocení tvé kvality - tím jsem si jistá ;) Já už je oceňuju a ani jsem tě neslyšela ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.